fbpx

Rezerwacje, pytania, uwagi?
Dzwońcie na numer:
730 30 14 56

lasertag

Czym jest laser tag

lasertag

System rozgrywek & bronie

lasertag

Jak przygotować się do rozgrywki?

Zona71 Laser Tag

Laser tag jest świetną zabawą, sportem, rywalizacją, współpracą, adrenaliną, wyzwaniem… Tym wszystkim zmiksowanym technologią i spakowanym do rozmiaru broni. Ot co.

Uczestnicy rozgrywki zazwyczaj dzielą się na dwie drużyny i rywalizują ze sobą: który team lub który zawodnik zdobył największą liczbę trafień.

Gra toczy się w specjalnym labiryncie. Nasza, już trzecia, arena powstała w historycznym domu handlowym przy ul. Robotniczej 1A. Do budowy zużyliśmy tony drewna i piasku. Testy trwały wiele, wiele  długich godzin. Dzięki temu…

…oddajemy Wam ponad 350 m2 świetnego pola bitwy. Dwie kondygnacje – parter z mnóstwem zaułków, starych opon, beczek, za którymi można kryć się w trakcie rozgrywki oraz antresola z czterema niezależnymi wejściami. Do tego dużo dymu, muzyka i klimatyczne oświetlenie. Nie macie najmniejszych szans na nudę:)

Przed rozgrywką każdy wybiera dla siebie najlepszą jego zdaniem broń (mamy 3 różne rozmiary, sprawdźcie koniecznie naszą kolekcję!). Drużyny mogą wprowadzać i rozwijać własne strategie. Albo po prostu próbować szczęścia!

Nasz sprzęt nie wymaga noszenia specjalnych ubrań – wyłącznie opaskę na czujniki na głowę. Dlatego biega się szybko, lekko i higienicznie;)

zona71_rozgrywkiibronie

Na początek proponujemy klasyczną bitwę drużyn: to świetna okazja, żeby obyć się z bronią, jej dźwiękami, dynamiką gry i z samym labiryntem. Nie ma jednak powodu, abyście ciągle grali ten sam typ rozgrywek. Przygotowaliśmy dla Was wiele scenariuszy. Polecamy je szczególnie grupom wynajmującym cały labirynt.

Proponujemy Wam dwie opcje gry: indywidualną i grupową. Indywidualna – gdy przychodzicie sami lub w małej grupie i dołączacie się do innych graczy. W tym wypadku najczęściej gramy rozgrywki team vs team.

Gra grupowa z własną drużyną to całkiem nowa jakość. Jeśli znacie się i jesteście zgrani możecie ustalać i testować taktyki, przydzielać zadania, wypełniać misje – co świetnie sprawdza się przy scenariuszach. Takich scenariuszy mamy dla Was całkiem sporo.  Opcje wynajmu całego labiryntu na wyłączność na godziny (w tym nocki) – w naszym cenniku (pamiętajcie, że u nas jednocześnie może grać 12 osób! I jest naprawdę fajnie :)).

Każda rozgrywka zaczyna się odprawą. Jeśli nigdy nie graliście w laser taga – w tym momencie wytłumaczymy Wam zasady gry. Pokażemy, jak działają bronie, odpowiemy na pytania. Oczywiście nie musicie czekać – możecie wysyłać pytania ze strony, przez FB lub po prostu zadzwonić! Gorąco Was do tego zachęcamy!

zona71_jakprzygotowacsiedogry

W labiryncie będziecie w ciągłym ruchu. Ubierzcie się wygodnie, zadbajcie o dobre buty. Gwarantujemy, że wyjdziecie zmęczeni:)

Na 100% będziecie potrzebować dużo wody czy izotoników. Bieganie po labiryncie to bardzo wymagający sport. Kalorie uciekają jak szalone, prawie tak, jak Wasi przeciwnicy;). Na wszelki wypadek uruchomiliśmy w Zonie 71 bar ze słodkimi przekąskami i napojami. Zapraszamy!

Przed samym wejściem warto dobrze rozgrzać mięśnie i stawy. Całkiem prawdopodobne, że w trakcie rozgrywki w ciągu kilkunastu sekund przejdziecie od skradania się na ugiętych kolanach, przez czołganie się za oponami, na schody w górę i w dół. Cały czas robiąc uniki. Dlatego przed grą zróbcie rozgrzewkę: dla bezpieczeństwa i żeby uniknąć zakwasów.