Skip to main content

Poznaj Zonę
i naszą ofertę

Witamy w obozie szkoleniowym

Czym jest laser tag?

Laser Tag jest świetną zabawą, sportem, rywalizacją, współpracą, adrenaliną, wyzwaniem… Tym wszystkim zmiksowanym technologią i spakowanym do rozmiaru broni. Ot co.

Często mylnie nazywany “laserowym paintballem”. Tylko tutaj zamiast brudzących kulek z farbą lub plastikowych pocisków gracze zdobywają punkty poprzez trafienie innego gracza urządzeniem z opcją podczerwieni (która jest całkowicie bezpieczna dla oczu i skóry, tak jakby grać większym pilotem od telewizora). Namierza ona specjalny nadajnik, który dostaje każdy z graczy, co czyni grę w lasery bezbolesną i nie brudzącą.

W labiryncie będziecie w ciągłym ruchu. Ubierzcie się wygodnie, zadbajcie o dobre, sportowe buty. Gwarantujemy, że wyjdziecie zmęczeni:) Dla ludzi spragnionych większych wrażeń istnieje możliwość grania nawet w OP i masce gazowej 😛

Na 100% będziecie potrzebować dużo wody czy izotoników. Gra w labiryncie to bardzo wymagający sport. Kalorie uciekają jak szalone, prawie tak, jak Wasi przeciwnicy;). Na wszelki wypadek w Zonie 71 znajduje się bar ze słodkimi przekąskami i napojami. Zapraszamy!

Zacznijmy od podstaw

Jak wygląda przykładowa gra?

100 pompek na rozgrzewkę

Przygotowanie do gry

W labiryncie będziecie w ciągłym ruchu. Ubierzcie się wygodnie, zadbajcie o dobre buty. Gwarantujemy, że wyjdziecie zmęczeni

Każda rozgrywka zaczyna się odprawą. Jeśli nigdy nie graliście w laser taga – w tym momencie wytłumaczymy Wam zasady gry. Pokażemy, jak działają bronie, odpowiemy na pytania.

Na 100% będziecie potrzebować dużo wody czy izotoników. Bieganie po labiryncie to bardzo wymagający sport. Kalorie uciekają jak szalone, prawie tak, jak Wasi przeciwnicy. Na wszelki wypadek uruchomiliśmy w Zonie 71 bar ze słodkimi przekąskami i napojami.

Przed samym wejściem warto dobrze rozgrzać mięśnie i stawy. Całkiem prawdopodobne, że w trakcie rozgrywki w ciągu kilkunastu sekund przejdziecie od skradania się na ugiętych kolanach, przez czołganie się za oponami, na schody w górę i w dół.

Ludzie zaprawieni w boju

Poznaj naszą załogę

Jake Graham

Founder

Jake Graham

Founder

Jake Graham

Founder

Jake Graham

Founder

Jake Graham

Founder

Jake Graham

Founder

Koniec treningu, ruszaj do gry

Wybierz pakiet dla siebie i zarezerwuj grę