fbpx

Imprezy Firmowe

Wystrzałowy wypad ze znajomymi z biura lub niezapomniana impreza firmowa – to wszystko i więcej, z laserami i dużą ilością ruchu, znajdziecie w ZONA71.

Arena Combat

Gra toczy się w na dwóch specjalnych ARENACH, które stworzyliśmy dla Was w jednej ze starych ceglanych hal we Wrocławiu przy Fabrycznej 14 (klimat retro industrial gwarantowany!)

ARENA COMBAT – ponad 450 m2 świetnego pola bitwy. Dwie kondygnacje stylizowane na ulice miasta z mnóstwem zaułków, starych opon oraz beczek, za którymi można kryć się w trakcie rozgrywki. Do tego klimatyczne oświetlenie. Nie macie najmniejszych szans na nudę:) Jednocześnie w grze może uczestniczyć do 18 osób, a w poczekalni spokojnie usiądzie około 40 osób.

ARENA HERO – 300 m2 pola bitwy na dwóch poziomach. Kolorowe oświetlenie LED zapewnia oryginalny klimat. Stylizowana jest ona na bazę rodem z filmów SF z malowaniem inspirowanym filmem TRON. Tutaj jednocześnie zagracie w 10 osób, a na poczekalni usiądzie do 25 osób.

Imprezy z Zona71 na dworze i wewnątrz

Impreza w ZONA71:

Bestseller wybierany przez firmy to pakiet 3 + 1.
Składa się na niego 3h rozgrywek z wykorzystaniem rożnych scenariuszy i 1h przerwą pomiędzy na odpoczynek i uzupełnienie straconych kalorii.
W tym czasie zapoznacie się ze sprzętem i zasadami jego działania, rozegramy podstawowe scenariusze oraz rozpoczniemy już bardziej zaawansowane team buildingowe rozgrywki.
Dokładna cena rezerwacji jest zawsze dobierana indywidualnie dla każdego zapytania i jest uzależniona od dnia tygodnia oraz ilości osób i wyboru Areny lub Aren.

Nie musicie się o nic martwić bo nasi sędziowie profesjonalnie przeprowadzą dla Was wszystkie rozgrywki. Oprócz samej gry macie na wyłączność naszą strefę rekreacyjną gdzie osoby oczekujące między grami mogą się wygodnie rozsiąść na fotelach i kanapach, wypić kawę czy herbatę, poczytać gazetę, pograć w piłkarzyki lub gry planszowe. 

Dodatkowo możemy zająć się zaopatrzeniem uczestników w napoje oraz przekąski lub zamówić dla was pizze, burgery lub sushi które będą Was wspomagać w przerwach. Wszystko jest konsultowane z Wami.

A może chcecie zrobić to inaczej? Strzelanie w biurze? W waszym sklepie lub magazynie?

Wszystko to jest do zrobienia z naszym sprzętem. Jest on super mobilny i możemy przeprowadzić rozgrywki wszędzie. Dowodem jest chociażby zdjęcie z sali kinowej powyżej.
Ilość osób jest uzależniona od powierzchni w jakiej będą przeprowadzane rozgrywki.
Cena: od 1800 zł netto + dojazd

Myśleliście o tym by pograć w lasery na dworze?

Realizowaliśmy już zamówienia w parkach, lasach, na boiskach, dziedzińcach, w galeriach handlowych czy w zajezdni. Nie boimy się wyzwań. Mamy doświadczenie i jesteśmy w stanie pojechać w góry, nad morze czy w Bieszczady. Wszystko zależy od was, a my postaramy się w realizacji waszego planu.
Ile to kosztuje?
Cena uzależniona jest od: odległości od nas, czasu trwania, ilości karabinów, rodzaju scenografii, wielkości pola i ilości pól gry.
Możemy zrobić mały turniej na 4h w granicach Wrocławia od 1800 zł netto albo całodniowe rozgrywki z dojazdem w góry czy do Rzeszowa.

Zona71 jest dla Was, a każde zapytanie potraktujemy indywidualnie wiec jeśli macie pomysł by coś zmienić lub zrobić inaczej by było Wam u nas lepiej – piszcie, dzwońcie lub poślijcie gołębia!